Другий з'їзд Спілки буровиків України

6 червня 2013 року у приміщенні головного корпусу Київського технікуму геологорозвідувальних технологій (вул. Анрі Барбюса, 9) відбувся Другий З’їзд Спілки буровиків України.

Було зареєстровано 65 делегатів з 18 областей України та АР Крим.

Зі вступним словом до присутніх звернувся почесний голова Спілки, академік АТН України, професор Микола Гавриленко.

Другий з'їзд

Президія: Володимир Бондаренко, Микола Гавриленко, Іван Мартиненко, Анатолій Вдовиченко

Про роботу правління Спілки за період з 6.06.2008 року по 6.06.2013 року зі звітом виступив Голова правління Анатолій Вдовиченко. Він нагадав, що Спілка була створена з метою захисту інтересів її членів, сприянню впровадження сучасних техніки та технологій, сприянню підготовки фахівців бурової справи.

За п’ять років, виконуючи статутні завдання Правлінням було організовано та здійснено більше 76 значущих заходів. Було проведено 18 науково-практичних конференцій, серед яких 12 - міжнародних, 2 – всеукраїнських, 4 – регіональних. Крім того відбулося 12 розширених науково-технічних нарад та 16 регіональних зборів та спеціальних нарад.

Географія місць їх проведення охвачує майже всі регіони України: Київ, Дніпропетровськ, Донецьк, Полтава, Івано-Франківськ, Кривий Ріг, Одеса, Кіровоград, Сімферополь, Ковель, Рівне, Трускавець, Дрогобич, Борислав, Нова Борова (Житомирська область), Морське (Крим), Корнин (Київська область).

Другий з'їзд
Звіт про діяльність Спілки за п'ять років

Головна тематика конференцій, була пов’язана з вирішенням проблем розвитку видобувної, геологорозвідувальної та гірничих галузей де виконуються найбільші обсяги бурових робіт.

Другий з'їзд
Делегати

В центрі уваги постійно перебувало питання розвитку національного нафтогазовидобутку.

На сьогодні рівень розвитку науки, техніки, технології та організації виробничої діяльності дозволяє вирішити практично всяку проблему, яка турбує суспільство. Проте, є те, що не дає можливості при такому високому науково-технічному рівні вирішити навіть самого простого питання. Це «те» - є політика. Ось, що гальмує все. Є сили, які не зацікавлені у вирішені якоїсь проблеми і ніяка наука, техніка та найсучасніша технологія її не здолає, і ніякі розумні доводи, тим паче, їх не переконають.

Яскравий приклад цьому, який безпосередньо пов'язаний із діяльністю буровиків – це газова проблема. Україна, яка у свій час забезпечувала газом не тільки себе, але і інших, сьогодні його імпортує щорічно на суму понад 80 млрд. грн. Всього десята частина від цієї суми достатня для того, щоб на повну потужність запрацювали всі геологорозвідувальні та нафтогазовидобувні підприємства і за рахунок цього оживилась в цілому вся галузева економіка.

Про реальні шляхи вирішення проблеми повного забезпечення газом власного видобутку переконливо доводилось фахівцями нашим парламентаріям та урядовцям. Спілкою було проведено низку заходів по приверненню уваги влади та громадськості до вирішення цієї проблеми.

Було доведено, що Україна в змозі самостійно вирішити цю проблему і розповсюдження дезінформації про вичерпність енергетичного потенціалу та неспроможність України самостійно вирішити цю проблему є інформаційною маніпуляцією сил, зацікавлених в імпорті енергетичних ресурсів.

Другий з'їзд
У перших рядах шановані члени Спілки з НТП "Бурова техніка", "Карат", "Донецьксталь", "Везерфорд"

Ці сили здійснюють тиск на владу та впливають на прийняття важливих рішень на користь корпоративним інтересам за рахунок державних та простих громадян. Це сьогодні твориться відкрито, як провладними, так і опозиційними силами. Між ними немає ніякої різниці, крім кольору символіки та специфіки галасу.

У таких умовах Спілка займає свою послідовну, виважену, науково обґрунтовану та відкриту позицію і без здіймання зайвого галасу спокійно здійснює заходи, які в якісь мірі протидіють таким силам.

Здійснюючи такі заходи Спілка тим самим відстоює інтереси свої членів та в цілому захищає всіх тих, хто працює у геологорозвідувальній та видобувній сфері. Спілкою всіляко підтримуються всі напрямки, які сприяють розвитку бурових робіт.

З повним текстом звітної доповіді Голови правління можна буде ознайомитися в наступному номері журналу «Буріння» або завантажити ТУТ.

Голова Ревізійної комісії Михайло Мазко зачитав Акт перевірки фінансово-господарської діяльності Спілки буровиків України за період з 6 червня 2008 р. по 31 травня 2013 р. Звіт та висновки Ревізійної комісії були затверджені голосуванням.

Другий з'їзд
Звіт про витрати Спілки буровиків з вуст Михайла Мазка

На з’їзді була прийнята нова редакція Статуту та вибраний новий склад керівних органів та Ревізійної комісії. Так, президентом Спілки буровиків України був обраний ветеран геологорозвідувальної справи, міністр геології України з 1982 по 1997 рр., народний депутат України першого скликання, академік АТН України, професор Микола Гавриленко. До правління було обрані Анатолій Вдовиченко, Іван Мартиненко, Євген Мрозек, Віталій Вітрик, Микола Бондаренко, Сергій Мельник, Петро Єрмаков. Головою правління став академік АТН України Анатолій Вдовиченко. Першим заступником голови правління обраний Іван Мартиненко.

Другий з'їзд
Делегати Другого з'їзду Спілки буровиків України




ПРИЄДНУЙТЕСЯ ДО НАШОЇ СТОРІНКИ У СОЦІАЛЬНІЙ МЕРЕЖІ ФЕЙСБУК

Коментарі залишайте ТУТ

головна | новини | журнал |про спілку | галерея | контакти
 
Київський завод бурової техніки Востокспецсервис НТП Бурова техніка Компания Регион Перший буровий портал OOO N.Stone
Rambler's Top100
© 2009, ВГО "Спілка буровиків України"
design by sadxaka
Логотип "Спілки буровиків України"